wczytywanie

Dzień Matki - dużo zdrowia życzymy!

Dzień Matki - dużo zdrowia życzymy!
Mama... to słowo w każdym języku ma wielką siłę i budzi same ciepłe skojarzenia. To też zazwyczaj pierwsze słowo, jakie wypowiadamy jako maluchy. Kim dla nas jest Mama?

To osoba pracująca 24 godziny na dobę. Kobieta, która nigdy nie bierze wolnego od czułości, troskliwości, wrażliwości.

Czy mama może na chwilę nawet przestać myśleć o dziecku, o obowiązkach? Jeśli wyjedzie na kilka dni, czy tylko na kilka godzin, to jej myśli oscylują wokół dziecka: nurtuje ją, co robi, czy już zjadło, czy jest grzeczne, a przede wszystkim, czy nic mu nie grozi?

Macierzyństwo to dar, to coś pięknego, niepowtarzalnego, ale i często całkiem spore wyrzeczenia. Z drugiej strony uśmiech tego dziecka, uścisk drobnej dłoni, dzień bez bólu i płaczu, to dla takiej matki święto, które ona celebruje, karmi się nim na wypadek następnych trudnych dni.

Wszystkie mamy zasługujecie na naszą miłość, wdzięczność, pamięć oraz bezinteresowność.

Kochamy Was za pocałunki, przytulanie, kołysanki do snu, za pyszne obiadki i wyprane skarpetki. Za każdą najmniejszą pochwałę, a nawet za karcący wzrok, czy lekki klaps. Wszystko, co dla nas robicie ma swój sens, kształtuje nasze „ja”, naszą osobowość, naszą przyszłość. Wszystkim Mamom życzymy dziś dużo zdrowia!


Odbierz zamówienie
za darmo w jednej
z naszych aptek
zapłać on-line
lub przy odbiorze
masz wątpliwości?
nasz farmaceuta
chętnie pomoże!

W naszej aptece za zakupy zapłacisz szybko i bezpiecznie!

Apteka internetowa - płatności on-line
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory