wczytywanie

Test COVID antygenowy do samokontroli Core tests

Test COVID antygenowy do samokontroli Core tests

Bisaf, COVID-19 Ag Test to szybki test antygenowy przeznaczony do jakościowego wykrywania nukleoprotein antygenu COVID-19 w wymazach z nosa.

Charakteryzuje go wysoka swoistość diagnostyczna (100%) oraz czułość (95,11%). Wyrób medyczny jest odpowiedni dla pacjentów objawowych i bezobjawowych, jednak rekomenduje się jego stosowanie u pacjentów objawowych.

Test antygenowy podaje wstępny wynik i nie stanowi wyłącznej podstawy do leczenia i podejmowania innych decyzji. Jeżeli wynik testu jest negatywny, ale nadal widoczne są objawy choroby, takie jak gorączka, kaszel i/lub problemy z oddychaniem należy skontaktować się z lekarzem.

Wyrób medyczny składa się z kasetki testowej z dwiema strefami - kontrolną (C) oraz do wykrywania nukleoprotein antygenu COVID-19 (T). Wymaz pobierany jest z nosa przy pomocy dołączonego do zestawu patyczka, a następnie przygotowywany w probówce. Odpowiednia ilość próbki zostaje umieszczona w kasetce testowej. Wynik testu Bisaf COVID-19 Ag można odczytać po 15 minutach.

Cena brutto: 9.9

Odbierz zamówienie
za darmo w jednej
z naszych aptek
zapłać on-line
lub przy odbiorze
masz wątpliwości?
nasz farmaceuta
chętnie pomoże!

W naszej aptece za zakupy zapłacisz szybko i bezpiecznie!

Apteka internetowa - płatności on-line
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory